İZMİR’DE ONLİNE DİYET

İZMİR’ DE ONLİNE DİYET

 

Geçen yaz internet gurmesi bir arkadaşımın ısrarı ile kurduğumuz ve yaklaşık 1.5 senedir başarı ile yürüttüğümüz online diyet sistemimizi hala aktif kullanmayan danışanlarımıza ve İzmir’de yaşamayıp ama bizimle çalışmak isteyen kişilere tekrar hatırlatmak isterim:)

 

Bizden beslenme danışmanlığı alanlar çalışmalarımızı beslenme günlüğü yardımı ile yaptığımızı bilirler. İşte online diyet sistemimiz de beslenme günlüğünün biraz daha geliştirilmiş dijital hali diyebiliriz.

 

Peki Online Diyet Programı Süreci Nasıl İşliyor?

 

Öncelikle son aylarda yapılmış olan kan tahlillerinizi ve bizim sizi yakından tanımak ve beslenme alışkanlıklarınızı tespit etmek adına gönderdiğimiz formu doldurmanız gerekiyor. Biz de sağlık durumunuzu ve yaşam tarzınızı göz önüne alarak diyet listelerinizi hazırlıyoruz ve her hafta görüşmelerde listelerinizi güncelliyoruz.

 

Online diyet hizmeti almak isteyen kişiler kullanıcı adı ve şifreleri ile girdikleri özel sayfalarında besin değişim tablosuna, ilk başladığı günden bu yana olan tüm diyet listelerine, tarihlere göre adım adım geldiği ağırlığına ve başlangıçtan beri yediklerini yazdığı online beslenme günlüğünün arşivine ulaşabiliyor.

 

Yani sistem çok basit. Haftalık kontrollerinizi telefon veya skype üzerinden gerçekleştirdikten sonra size özel olan sayfanıza bütün bilgilerinizi ekliyoruz. Sizler de aynı sayfada her gün yediklerinizi sisteme giriyorsunuz ki ben bilgisayarımın başından sizi takip edebileyimJ

 

İşte Takipli Online Diyet Sistemimiz bu kadar basit. Diyetisyene gidecek vakit bulamıyorum, merkezinize uzak oturuyorum gibi bahaneleriniz varsa artık geçerliliğini yitirdiJ Artık İzmir Alsancak size www.izmirdiyetisyen.com linki kadar yakınJ

 

Herkese sağlıklı ve formda bir gün diliyorum…