Arkın Bebek..

Pek çoğunuz beni halamla olan çılgın fotograflarımdan tanıyorsunuz ama ben yine de kısacık bir özet geçmek isterim..
Ben üç buçuk aydır bu biraz tuhaf yere alışma çabasında olan Arkın Bebek. Burada nefes almaktan tutun yemek yemeye kadar herşey farklı. Bir de özgürlüğüm sona erdi, kendimi çok kısıtlanmış hissediyorum. Herşeyime benim yerime karar veren bir kadın var. Kendisi annem oluyormuş. Suyun içerisinde yaşadığım günlerde aslında bu kadının karnındaymışım.. Ahh ne günlerdi..

Neyse ki buraya da alışmaya başlıyorum. Hatta eğlenceli hale geldi bile diyebilirim. Mesela şu annem olan kadın heran yanımda, kendimi hiç yalnız hissetmiyorum. Acayip güzel kahkaha atıyor. O güldükçe beni bir gülme tutuyor ki , anlatamam. Üstelik ben güldükçe o daha çok gülüyor. Ayrıca bana özel bir sütü var. İçmeye doyamıyorum… Birde babam olan adam var. Onu daha az görüyorum ama onunla da aram fena değil. Onunla arabada gezmek, yeni yerler görmek güzel. En çok sevdiğim kulaklar onunkiler. Bir tuttum mu bırakmak istemiyorum.. Babamın annesi ve babası da varmış. Bu hafta onlar da geldiler. En sevdiğim kucak babaannemin. Hareketli bir kadın. Beni severken kendimi kamikaze de hissediyorum. Dedem olan adam da acayip sakin. Benimle konuşurken öyle sakin ve tane tane konuşuyor ki içim huzur doluyor. Adamın sesinde huzur var..

O hep başımda dursa, hiç susmasa diyorum… Durun daha bitmedi. Birde genç bir kız var. Halam oluyormuş, yani babamın kız kardeşi. En sevdiğim hareket onun sarı saçlarına asılmak. Acayip eğlenceli yaa. Ben asıldıkça o çığlık atıyor, ben de daha çok asılıyorum. Ama çok kafa dengi kız yaa! En sevdiğim şarkıları söyleyip, çılgınlar gibi dans ediyoruz. Biraz yoruluyorum ama olsun, değer. İlerde çook iyi anlaşacağız, çook..
İşte benim 3.5 aylık maceram bundan ibaret. Şimdilik kendime dair keşfettiklerim bu kadar. Devamı halamın bir sonraki ziyaretinde..