Yeni Sayfamız..

Posted on 23 August 2014 Blog

Oldum olası teknoloji ile aram pek iyi değil. Son çıkan telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler pek ilgimi çekmez. Interneti de sosyal paylaşım siteleri ve makale taramak dışında çok etkin kullanamazdım. Hatta bu seneye kadar yazılarımı bilgisayarda yazmak yerine nostaljik defterlere yazmay tercih ederdim.

Aaa bu arada evde 1960’lar dan kalma hala çalışan bir daktilom olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. İçinizden “Fiziksel olarak 2000 lerde, ruhen 1950 lerde yaşıyor” diye düşündüğünüzü biliyorum..

Bir kaç hafta önce, internet kullanımı ve tasarım alanında bilgisine güvendiğim bir arkadaşım internet sitemin güncellenmesi gerektiğinden bahsetti. Eleştirilere çok açık fakat bir o kadar da mükemmelliyetçi bir karakter olmamdan dolayı hemen işe koyuldum. Daha doğrusu arkadaşımın başına bela oldum 🙂 10 gün boyunca sanki başka bir işi yokmuş gibi çalıştı, tüm teknoloji cehaletime rağmen sabırla siteyi kullanmayı öğretti ve sonunda bu güzel sayfa ortaya çıktı. Bu site, benim bu yıl aldığım en güzel doğum günü hediyem oldu 🙂 .

Artık hem mesleki bilgilerimi daha kolay paylaşacağım, hem de kendimi daha fazla ifade edeceğim bir sayfam var..

Yeni sayfamız hayırlı olsun, bundan sonra sayfalar yeni bilgilerle dolsun.. 😉